Lez Sohbet Hatları

Lez sohbet hatları, kadınlar arası rekabetin ilacı. ‘nasıl yani’ diyor gibi gördüm sizi, açıklayayım. biliyoruz, biliyorsunuz, kadınlar ortada henüz bir erkek yokken bile rekabet halindedirler. bir barda yan masada oturan sarışından hiç sebep yokken nefret edebilir, hakkında kötü konuşabilir, üstelik kızla tanışsa ‘şekerim bluzun ne kadar da çok yakışmış eki fiki’ muhabbeti yapabilir kadın cinsi. nidan, nidan? diye kafayı yiyorum senelerdir. sonunda çözmenin eşiğine geldim.

sohbet numarası
sohbet
sohbetler
sex hattı
canlı sohbet
sex sohbet
canlı seks
cinsel sohbet
sohbet hattı

erkek egemen dünyada kadınlığa ait varoluş durumu zaten ikinci mevkii olarak görülmekte, kadına ait her şey, bayağı, saçma, aptalca, komik bulunmaktadır (biliyorum aranızda hala kanatlı orkid uçuyor mu? esprileri yapan küçük ayı takım yıldızları var) bu yüzden biz kadınlar, kendimizi erkek gözünde sağlamak isteriz. erkekler tarafından şu veya bu şekilde tercih edilen kadınlar, kadınlar arasında da makbuldürler. kız klanlarının çeri başlarının, güzel, zeki, zengin ve en cici kıyafetleri giyen ablalar arasından seçilmesini tesadüf sanmayınız.

sohbet numarası
sohbet kızı
sex hatları
orospu numarası
dul bayan numarası
cinsellik sohbet

İki Lezbiyenin Telefonda Sohbet etmesi, Tanışıp arkadaş olması

işte bu noktada lez sohbet hatları, (porno malzemesi olan, erkeklere bir çiftten fazla meme görme olanağı sağlayan hadise değil mevzumuz) iki kadının birbirini gerçekten sevmesi, anlaması, artık rekabet etmemesi, hatta kadınlığın çirkin, küçük bayağı olduğunun artık düşünülmemesi anlamına gelmektedir. ki takdir edersiniz ki, kadın cinsi açısından sonsuz bir rahatlık, eylem imkanı ve mutluluk çubuğu etkisi göstermektedir. kadın, kadınla kendi kadınlığını tanır. onu kabul edip, başına gelen talihsiz fakat çok azmederse kurtulacağı bir hastalık olarak görmekten kurtulur.

bu da tam olarak şu manaya gelmektedir: efendim artık ayşe kızımız, fatmagillerin kıyafeti, makyajı, yeni ayakkabıları ve erkek arkadaşlarını kıskanmaya harcayacağı vakti, kendine harcayacaktır. dahası erkek gözünde tercih edilmek için harcadığı vakti de kendine harcayacaktır. kadın olarak edilgen değil, aktif bir varoluşa doğru yelken açmıştır. cinselliği kulaktan dolma ve mehmetin kendisine müsade ettiği kadar öğrenilmiş değil, bizzat kendi denetiminde bir yaşantıdır.

Lez Sex Hattı Telefonları

fakat işte erkek egemen toplumun gözü kör olsun, lezbiyen sohbet hatları eğilimler erkeklerin cinsel fantezilerinin bir segmentini oluşturacak şekilde tezahür etmekte, bunu bilen cin kadınlarımız da, barlarda, eğlenti ortamlarında, kah kucak dans yaparak, kah ufaktan yiyişerek bunu erkekler tarafından tercih edilme malzemesi olarak kullanmaktadırlar. kadınların özgürleşmesinin yolu, erkek ihtiyacının, dahası erkekleşme ihtiyacının (gerek iş, gerek sosyal yaşantıda) giderilmesiyle gerçekleşebilir. fakat bu kutlu geleceği biz göremeyeceğiz ne yazık.

sonuç olarak, lez sohbet hatları en az gaylik kadar kendi kültürünü, kendi mekanizmasını, maddi gücünü hakkettiği halde henüz dünya genelinde böyle bir mertebeye ulaşamamıştır. ayşe kızlarımız hala mehmet efendinin gelip kendisini bi yerlere atmasını beklemekte ve fatmagilleri ölümüne kıskanıp, ömrünü enerjisini bunlara yatırmaktadır. cinsiyet roleri boğazına gelip dayanmıştır filan. kaos gl ne diyor, ‘eş cinsellerin özgürleşmesi, heteroseksüellerin özgürleşmesini sağlayacaktır’. ama biz özgürlüğün ne demek olduğunu henüz anlayamadık, insan ırkı olarak. her halukarda ursula le guin önererek bitiriyorum bu entryi, her nerde lezbiyen eğilimler duyuyor yahut duyuruluyorsanız.

Lez sohbet hatlarını aramak ve sonrası

yurdum lezbiyenleri, gabile sohbeti bilir misiniz? ara sıra size bu şahane kadından bahsetmişimdir. ama sizinle alakalı olan kısmını da anlatayım da, lezbiyenlikte level atlayabilin. lezbiyenlik sadece belli eylem tercihleri değil, aynı zamanda edebi ve felsefi bir tavırdır da. sappho, m.ö 6. yüzyılda yaşadığı tahmin edilen, tarihte bilinen ilk kadın erotik şairidir. kendisinin eşcinsel eğilimleri, sizin şu an kullandığınız lezbiyen kelimesine kaynak olmuştur. ne alaka demeyin: sappho lesbos’ludur ve lesbos coğrafyası sappho tarafından eşcinsel kadın ya da lezbiyen kelimesine kaynaklık etmiştir. sadece bilginiz olsun ve biraz sappho okuyun diye söyledim, sevişmenizi böldüysem kusura bakmayınız. bu arada erkek eşcinsel arkadaşlar için de şöyle ufak bir bilgi sıkıştırayım arada, sappho kadar ilginç olmasa da: gay (gey, gei) kelimesi de “mutlu, neşeli, umursamaz” gibi anlamlarda kullanılıyordu önceleri. hepimize gei günler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir