Kadınlar Ne ister?

Kadınlar ne ister? yani tamam iki cins arasında farklılıklar var. işte, genel olarak erkekler daha kaslı, güçlü falan filan. ama abi, kas ne işe yarar ki, karşında insanüstü bir yaratık var.

sohbet numarası
sexs
sex hattı
erotik sohbet
sex siteleri
kadın numarası
orospu hatları
canlı sohbetler

sohbet numarası
sohbet
sohbetler
sex hattı
canlı sohbet
sex sohbet
canlı seks
cinsel sohbet
sohbet hattı

Kadınlar Sex Yapmaktan hoşlanır mı?

bir kere bunlar boşalmadan sevişebiliyor. hatta hiç sevişmeden bile yaşabiliyorlar. varsa yoksa duygu. nedir bu duygu olayı belli bir aşamadan sonra anlamıyorum. bir kere bu kadar duygu duygu diye tutturmaları, bizimle farklı olduklarının bir kanıtı. boşalma isteğinin insan bünyesinde yarattığı etkilerden haberleri yok tabii. hiç yaşamamışlar ki. ben karşıyım kardeşim. biz üremek için boşalmak zorundaysak, onlar da boşalsınlar. hatta biz boşalalım üzerine onlar boşalsın falan.

sohbet numarası
sexs
sex hattı
erotik sohbet
sex siteleri
kadın numarası
orospu hatları
canlı sohbetler

neyse konu dağıldı gene. şimdi bunların insanüstü garip yaratıklar olmalarının birkaç sebebi var. mesela bir tanesi sevişirken orgazm olmaları falan gerekmiyor. örneğin bizzat ben, birkaç kere beş saniyede boşaldığımı bilirim.(düşün ya beş. sayıyla yani.) tabii bu olaydan sonra her zaman “küçük emrah” bakışı yaparım. bu garip tür genelde “boş ver aşkım, ben seninle birlikte olunca zaten zevk alıyorum.” falan mealinde bir şeyler söyler. abi, bir insan o durumda bunu söyleyecek kadar soğukkanlı olamaz, olmamalı. bir de aynı şeyin bir erkeğin başına geldiğini düşünün. sevişmeye daha yeni başlamışsınız, hatun “tamam hayatım hadi ben boşaldım. bitti.” diyor. bu en sevdiğiniz kadın bile olsa cinayet sebebidir. hatta benim bu konudaki teorim eskiden erken boşalan kadınların olduğu ama bunların erkek atalarımız tarafından sevişme esnasında boğularak “doğal seleksiyona” uğratıldığı yönünde. bir nevi “survival of the latest.” durumu yani.

bunların resmen uzaylı olduklarına inanmamı sağlayan (haha. biz de uzaylıyız değil mi?) ve bana kafayı yedirten bir diğer olay ise, birkaç çeşit orgazm olabilmeleri. ya nasıl ya? sevişirken orgazm olmaya ihtiyaç duymayan bu tipler, yok klitorismiş, yok vajinalmış, her gün yeni bir çeşidi çıkan bir sürü farklı orgazm yaşayabiliyorlar. abi resmen robot gibi bir şeyler. bir düğmeye basınca hafif şiddette, (eğer yerini bulabilirseniz.) diğerine basınca biraz daha şiddetli, ufak çapta bir combo yaparsanız of ki ne of. (tamam bizde var ama aynı şey değil. bizdeki o anki “duygularımıza” ve hatunun yeteneğine bağlı olarak değişiyor, ama sonuçta mekanizma hep aynı. bunlarda hepsi ayrı bir olay…)

bitmedi, büyük bir gariplikleri daha var “multiple orgazm”. ya bir kere multiple ile orgazm kelimesini yan yana kullanan bizden değildir. ulem, ben o can attığım bir tane orgazmı yaşarken fezaya çıkıp, beynimle basketbol oynuyorum, bu hanım efendiler o kadar nazdan sonra yattıkları yerden bütün zarafetleriyle “multiple” oluyorlar. allah tan reva mı bu? şimdi bu yaratıklar insanüstü değil de, uzay-zamanı bükebilen kıçı kırık japon mu insanüstü?

 

Sex Sohbet yaparken kadınların dikkat ettikleri

ulem madem orgazm olacaksın, hadi “double ” ol, “triple” ol. hiç değilse o kadar uğraşan bize ayıp olmasın değil mi? olmadı “triple double” yap, o bile kabul. ama neden multiple abi? ben aralıksız iki kere orgazm olsam büyük bir ihtimalle beynim sıvılaşıp, ağzımdan akar ama bunlar… aaaahh ah.. ( bu arada yeni bir teori daha geliştirdim. eskiden multiple orgazm olabilen atalarımız da vardı kesin, ama bunlar da beyinlerinin haşlanması sonucu “doğal seleksiyona” uğradılar. bir nevi “survival of the lowest.” durumu yani.)

bütün bu haksızlıklar bizi ilişkilerde köpek ediyor. içerden gelen tazyik ile paso boşalma ihtiyacı hissediyoruz. ama onlar rahat. kontrol onlarda. istediğin kadar kaslı ol, akıllı ol neye yarar ki? o hormonlar düşünmene imkan veriyor sanki. hadi diyelim ki ben salağım, ulem tarih neden bu kadar zeki adamın bir hatunun köpeği olduğu o kadar durumu yazıyor peki?

bu konun tatlıya bağlanması ve insanlığın ilerlemesi için yine en az yukarıda yazdıklarım kadar bilimsel ve zekice bir önerim var. öncelikle geçen gün oturdum bir hesap yaptım. şu ana kadar boşa giden spermlerim arasında:
– 5 einstein
– 3 michelangelo
– 2 gauss
– 15 bukowski (bunlar hayırsız olur diye, bizzat öldürdüm.)
– 10 000 000 ajdar azık (anlayın işte götümüze girmesin. ajdar da girerse zaten yandık.)
– 20 pele
– 80 brad pitt
– 8 sartre
– 4 goethe
– 3 radiohead( evet bütün grup.)
– 2 newton ve 3 leonardo da vinci var. ( aslında bu konudaki hesaplarım çok geniş. türkiye den ve sözlükten birçok ismi de hesapladım ama yeni olduğum için hemen uçmak veya celebrity olmak istemiyorum. merak eden varsa mesaj atsın.)

bu hesapları yapmanız için gerekli formülü veriyorum.(tamamen bilimsel çalıştığım belli olsun.)

[(günlük harcadığınız sperm sayısı x bu işi yaptığınız gün sayısı) – varsa çocuk sayınız] x (bulmak istediğiniz kişinin toplumda denk gelme yüzdesi) = sonuç

şimdi önerime geliyorum. bütün dünya neler kaçırdığını yukarıdaki istatistiklerden anlamalıdır. einstein binlerce yılda bir tane geldi ama eğer benim spermlerim düzgün değerlendirilmiş olsaydı, şimdi 5 tane einstein kahve de pişpirik oynarken, bir yandan da kara delikleri, zamanda yolculuğu, evrenin yapısını falan çözüyor olacaklardı. şimdi önerim ammaan be, yetti.

şimdi geçtiğimiz günlerden birinde erkek ırkına acımasızca yaklaşmış biri olarak kadınlara da bulaşmaktan geri durmayacağım tabi ki. her ne kadar hayranı olduğum bir cins olsa da bu onları her şeyiyle sevdiğim anlamına gelmemektedir doğal olarak. ancak erkek ırkına yaptığım eleştirilerden farklı olarak kadınlarda çok ciddi istisnalar mevcuttur. kadın birazdan bahsedeceğim genel hatalarının nadir de olsa farkına varıp yeni bir hayata adım atabilmektedir, şükür ki.

şimdi efendim bu kadın ırkı ayrıntıcıdır duygusaldır bilmemnedir diye yıllarca kafamızı siktiler malumunuz ki lakin bence çok daha başka faktörler kadını günlük yaşamdaki haline getirmektedir. mesela napar kadın günlük yaşamda soruyorum size. napar lan?** sıkılır efendim cevap bu normal bir kadın gününün %87sini sıkılarak geçirir. çünkü kadın doğası gereği ilgi görmeye ve eğlendirilmeye programlanmıştır. onun için çevresindeki erkekler onu eylemek için dünyaya gönderilmiş bilinçsiz kölelerdir. bunu kendine bile itiraf edemez ama yaptıklarıyla bunu hissettirmekten geri durmaz.

“ilişkimiz monotonlaştı murat ayrılalım” ne demektir mesela?** artık beni yeterince eğlendiremiyorsun, beni şaşırtamıyorsun murat ben çok şeker yeni bir çocukla tanıştım onunla takılacağım bundan sonra demek. kadın genlerindeki kod öyle emrettiği için, kendisini gerekli güzellik limitlerinde tuttuğu sürece ilgi göreceği bilinciyle yetiştiğinden, aksini asla kabullenemez. özellikle çirkin olmakla ilgili her şey hayat işleyiş prosedürüne atılan hidrojen bombasıdır. hatta ben menopozun bunalıma sokan etkisinin hormonal dengenin bozulmasından ziyade, doğurganlık-kadınlık-çekicilik bağlantısının kurulmasından olduğunu tez olarak ortaya koyuyorum şu anda. buyrun.

özellikle türkiye gibi cinselliği tabulaştırmış memleketlerde ortaya çıkan bir diğer boktan kadın özelliği de hepinizin aşina olduğu kukusunu elmaslardan daha kıymetli belleyen yarrak kadın modelidir. kafasına toplum tarafından çakılan cinsellik öylesine doğadan kopuktur ki, eminim bu zinciri kıran aklı başında bir gürüh olmasa, toplumun erkekleri abazalıktan sapıklığa vuracaklardır. haa olmuyor mu böyle şeyler, oluyor. daha da beteri olmadığıan şükrediyorum ben. seksi vermek almak sikmek sokmak algılayan erkekten çok kadındır. “sikildim psikozu” diye bir hastalık olduğuna inanıyorum ben. bu da malaesef ki kukusundaki zarı ödül sayan bir kadına müstahak bir durumdur inandığım kadarıyla.

sadece bakire olanları değil aslında %99 oranla tüm kadınlar cinselliği erkeğe bir ödül gibi sunmaktan geri durmuyorlar şu memlekette. bunu yapıp halen kendine saygısı olabilen bir ırk olmak da kadının ilginç bir özelliğidir mesela. evet belki kızgınım ama erkekleri eleştiren onları yerdin dibine sokan yazımda belirttiğim üzere onlara karşı gelebilecek iradeyi geliştirememiş varlıklar olduğumuzudan bu kızgınlığımı ancak yazarak belli edebiliyorum ne yazik ki.

kadınlar ne ister?** aha soru bu sevgili okuyan kişi. yıllarca sora sora dilimizde tüy biten ancak temelinde yine kadın ırkına has yarrak bazı özellikler olan bir konudur bu da. kadın delilik başlığındaki entryimde uzun uzun anlattığım üzere evrenin seçicilik görevine hizmet ettiğinden, güce zaaf duyar. güç de o çağın rahat yaşama şartlarını sağlayan kriterlerdir basitçe. yani kadın ilk çağda kasa avlanma becerilerine hayranlık duyarken, günümüzde paraya kariyere prim vermektedir. aslında bu gizli de birşey değil, az çok tüm erkekler bunun farkında olduğundan çevremizde bir kadın olduğunda hepimiz başarıdan başarıya koşan “ceo”lar oluyoruz bir anda. işte kadın güce olan bu zaafını düzgün kontrol edemediğinden “abi nasıl olur güzelim kız hanzonun yanında ” hatası ortaya çıkıyor sayın seyirciler. kadın genetik kodlarıyla toplumda isteklerini karşılayabilen adamın çirkinliği arasında kalınca geçersiz bir işlem yürütüyor ve kapatılıyor.

arkadaşlık ilişkileri zayıf olan bu ırkın, acımasız bazı arkadaş kriterleri olduğu aşikardır. her kadın ancak kednisinden çirkin oldupuna inandığı bir, çok yakın arkadaş, kanki, canımcık bulunduruken. onun dışındaki kızların tamamının aptal ve dedikoducu fahişe olduğunu düşünmeye eğilimlidir. zira doğal ortamda rakibi olan bu kadınlar ancak kesin olarak kendisinden az çekici olduğu kabul edilirse çevresinde bulunabilir. en iyi arkadaşları erkekler olan mükemmel ve istisnai kadın alt türü de biraz bu yüzden oluşmuştur kanattimce. sokakta yaptığım tahlillerde güzel kızların güzel kızlarla, çirkin kızların çirkin kızlarla gezdiğini in vitro olarak belirlemiş durumda olmam da başka bir gerçeklik tabii.

msn zart zurt gibi ortamlarda her yazdığına bir şekil resim atayan şaşı kızlardan bahsetmek bile istemiyorum. bunlar banyo aynasından kendi resmini çeken bunu yaparken de hafif dekolte veren ırk kadar nefretimi kazanmışlardı zaman içinde. ancak bir bilim adamı olarak nefretimi çalışma azmine dönüştürerek şu akıl almaz sonuçlara ulaştım zamanla. bir kere banyo aynasından resim çekmek aciz bir durumdur sevgili bilim sevdalısı. yani ben bazı özel açılardan güzel çıkıyorum ama kimse bunu denk getiremiyor en iyisi kendim çekiyim demenin başka bir halidir bu. güzel çıkmak için kasmak insan ırkı için yazık bir durumdur şahsi fikrimce. ancak bir yere kadar kabul edilebilir. diğer yandan eğer bunu yaparken dekolte veriyorsa işte bu sapıklığın, sapkınlığın en uç noktalarından biridir. ahanda dan diye söylüyorum eğer herhangi bir resminde özellikle, memelerini, kalçasını resme sokmaya çalışan bir kadınsan bir meta olma yolunda hızlı adımlarla koşuyorsun demektir.

Kadınlar Ne ister?” için bir yorum

  • 21 Eylül 2017 tarihinde, saat 00:08
    Permalink

    çok açıklayıcı oldu bu yazı sayesinde kadınlara daha farklı yaklaşacam.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir